Karrier

Account Manager - Kapcsolattartó

Szereted a pörgést, a kihívásokat? Szeretnél felelősségteljes, önálló munkát végezni? Szeretnéd mindezt egy dinamikus, jókedvű, fiatalos csapatban megélni?

Várunk csapatunkba, ha az alábbi feladatkörökben magadra ismersz:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és grafikusokkal
  • a beérkező információk rendszerezése, feldolgozása
  • az ügyfelek által kért változtatások folyamatos kezelése
  • segítségnyújtás a kreatív folyamatokban
  • részvétel az ötletelésben, folyamatok szervezésében, fotózások lebonyolításában
  • adminisztratív feladatok ellátása

Amit Tőled kérünk:

  • min. 1 éves tapasztalat a kapcsolattartásban vagy reklámügynökségnél
  • Excel, Word, Outlook programok napi szintű használata
  • nyomdai előkészítési folyamatok ismerete előnyt jelent

És amit mi nyújtunk Neked:

  • családias munkakörnyezet Pasaréten
  • versenyképes fizetés
  • stabil munkahely
  • barátságos, vidám légkör

DTP Operátor

Várunk dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkba, ha az alábbi kérdések nem okoznak problémát:

  • Melyik programban kezdjek el plakátot tervezni?
  • Mi az a Composit PDF?
  • Mikor használjak 4 szín feketét?
  • Ha teljes oldalas képet használok, leadásnál miket kell ellenőriznem?
  • Hol állítsam a margót?
  • Mi az a paragraph style?
  • Mik a tördelés alapszabályai?

Amire még szükséged lesz:

  • otthon vagy a grafikai programok használatában (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • a nyomtatott anyagok előkészítése, fotók körberajzolása retusálása, átméretezése nem jelent problémát
  • képes vagy account vezetésével és önállóan is dolgozni
  • igényesen és precízen végzed a munkádat
  • jól tűröd az ismétlődő feladatokat.

Amit Tőlünk kaphatsz:

  • modern gépek, Mac-es környezet

Ha a fenti karrierlehetőségek megszólítanak és szeretnél nálunk dolgozni, kérünk, küldj egy fényképes önéletrajzot az allas@yanzadesign.hu email címre. A beérkező önéletrajzokat folyamatosan dolgozzuk fel, és lehetőségeinkhez képest megpróbálunk mindegyikre válaszolni.

Szeretnénk felhívni a figyelmed, hogy egy sikeres pályázathoz elengedhetetlen, hogy az önéletrajzod tükrözze, hogy egy grafikai stúdióhoz szeretnél csatlakozni. Ez nem azt jelenti, hogy grafikai remekműveket várunk akár egy account pozícióra, de egy sima szöveges leírással és egy mellé csatolt telefonos fotóval nem biztos, hogy a legesélyesebbek közé kerülsz. :-)