Karrier

Account Manager - Kapcsolattartó

Folyamatosan bővülő csapatunkba account managert keresünk.

Szereted a pörgést, a kihívásokat? Szeretnél felelősségteljes, önálló munkát végezni? Szeretnéd mindezt egy dinamikus, jókedvű, fiatalos csapatban megélni?

Várunk csapatunkba, ha az alábbi feladatkörökben magadra ismersz:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és grafikusokkal
  • a beérkező információk rendszerezése, feldolgozása
  • az ügyfelek által kért változtatások folyamatos kezelése
  • segítségnyújtás a kreatív folyamatokban
  • részvétel az ötletelésben, folyamatok szervezésében, fotózások lebonyolításában
  • adminisztratív feladatok ellátása

Amit Tőled kérünk:

  • min. 1 éves tapasztalat a kapcsolattartásban vagy reklámügynökségnél
  • Excel, Word, Outlook programok napi szintű használata
  • nyomdai előkészítési folyamatok ismerete előnyt jelent

És amit mi nyújtunk Neked:

  • családias munkakörnyezet Pasaréten
  • versenyképes fizetés
  • stabil munkahely
  • barátságos, vidám légkör

Önéletrajzodat az allas@yanzadesign.hu e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.