Karrier

Account Manager - Kapcsolattartó

18 éve működő grafikai stúdiónk legnagyobb nemzetközi ügyfelét kiszolgáló csapatába olyan kapcsolattartót keresünk, aki képes egyszerre több ügyféligényt összeegyeztetni és közben még a grafikusokkal is kommunikálni.

Ezek a feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel/munkatársakkal
  • email-en, telefonon beérkező információk feldolgozása, rendszerezése
  • az ügyfelek által kért változtatások koordinálása, nyomonkövetése
  • részvétel kreatív ötletelésekben, a megvalósult feladatok lebonyolításában
  • a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • min. 1 éves kapcsolattartói tapasztalat
  • Excel, Word, Outlook készség szintű használata
  • precizitás, megbízhatóság
  • nyomdai előkészítési vagy egyéb grafikai folyamatok ismerete előnyt jelent

Amit mi adunk Neked:

  • kellemes, jól felszerelt munkakörnyezet
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • érdekes, izgalmas munka
  • lelkes, dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés

DTP Operátor

Folyamatosan fejlődő grafikai stúdiónk legnagyobb nemzetközi ügyfelét kiszolgáló fiatalos csapatába, modern munkakönyezetbe, stabil, biztonságos és tervezhető munkára grafikus/operátor kollégát keres.

Feladatok:

  • print és online katalógusok, szórólapok, hirdetések, plakátok összeállítása
  • fotók feldolgozása, retusálása, “path-olása”
  • kreatív tervek készítése
  • csapatmunkában való aktív részvétel

  • min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • InDesign, Photoshop, Illustrator készség szintű használata
  • GIF/HTML5 bannerek készítésének ismerete előnyt jelent

Ami mi nyújtunk Neked:

  • biztonságos, stabil munkahely
  • baráti / családias hangulat
  • modern MAC-es munkakörnyezet
  • teljes munkaidős főállás

Amennyiben szeretnél jelentkezni a fenti pozíciók egyikére, kérjük, önéletrajzodat az allas@yanzadesign.hu e-mail címre küldd el, fizetési igény megjelölésével együtt. Ha épp nincs Nálad az önéletrajzod, de szeretnéd jelezni, hogy érdekel az állás, úgy töltsd ki az alábbi űrlapot.

Felhívjuk figyelmed, hogy az önéletrajzot ebben az esetben is várjuk a fenti email címre, anélkül nem tudunk érdemben a munkáról beszélni.