Karrier

Jelenleg az alábbi nyitott pozícióink vannak:

Account Manager – Kapcsolattartó

Hosszú évek óta működő grafikai stúdiónk legnagyobb nemzetközi ügyfelét kiszolgáló csapatába keresünk olyan kapcsolattartót, aki képes egyszerre több ügyféligényt összeegyeztetni és közben még a grafikusokkal is kommunikálni.

Ezek a feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel / munkatársakkal
  • email-en, telefonon beérkező információk feldolgozása, rendszerezése
  • az ügyfelek által kért változtatások koordinálása, nyomonkövetése
  • részvétel kreatív ötletelésekben, a megvalósult feladatok lebonyolításában
  • a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • min. 1 éves kapcsolattartói tapasztalat
  • Excel, Word, Outlook készség szintű használata
  • precizitás, megbízhatóság
  • nyomdai előkészítési vagy egyéb grafikai folyamatok ismerete előnyt jelent

Amit mi adunk Neked:

  • kellemes, jól felszerelt munkakörnyezet
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • érdekes, izgalmas munka
  • lelkes, dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés

DTP Operátor

Azonnali kezdéssel DTP Operátort keresünk, folyamatosan fejlődő grafikai stúdiónk legnagyobb nemzetközi ügyfelét kiszolgáló fiatalos csapatába, modern munkakönyezetbe, stabil, biztonságos és tervezhető munkára.

Feladatok:

  • print és online katalógusok, szórólapok, hirdetések, plakátok összeállítása
  • fotók feldolgozása, retusálása, “path-olása”
  • időnként kreatív tervek készítése
  • csapatmunkában való aktív részvétel

  • min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • InDesign, Photoshop magas szintű használata
  • Nyomdai előkészítésben, leadásban való magas fokú jártasság

Ami mi nyújtunk Neked:

  • biztonságos, stabil munkahely
  • baráti / családias hangulat
  • modern MAC-es munkakörnyezet
  • teljes munkaidős főállás